4 V

[youtube_sc url=“https://www.youtube.com/watch?v=HLEA3bc-3p0″]

H&M v spolupráci s mojou oblúbeňkyňou Lanou Del Rey, milujem tú pesničku, pripomína dosť obrazov 50. tych rokov. A Lana je fakt krásna, nie čo v nej teda je :)

H&M cooperated with Lana Del Rey for their collection, Lana has  sung a song called Blue Velvet for them, they’ve made a video that should remind the 50’s atmosphere. And Lana is really beautiful, there‘ s something in her…

 

 

Toto je  niečo pre milovníkov módy. Veľmi pekne urobené video. Pre mnohých z Vás je The Sartorialist veľme dobre známa stránka monitorujúca módu okolo sveta. Pán majster je talentovaný fotograf, ktorý nedávno vydal knižky s jeho prácami. On proste vie ako zachytiť ľudí v póze, ale bez zbytočného pózovania a umelosti, snáď viete ako to myslím.

This is for real fashion lovers. A beautifully done video. For many of you  The Sartorialist is very well known site that documents fashion around the world. The master himself is talented photographer that has released some books with his work recently. He can really capture people posing, but that pose is natural as the person is.

 

Toto video je dosť hypnotizujúce, páčil sa mi ten spôsob akým je to spravené. A aj napriek tomu, že je to hudobné video, tú hudbu tam prehliadam a sústredím sa len na vizuál.

This video is quite hypnotizing, but I liked the way it’s done. Although, it’s a music video, I really concetrate on the visual side, rather than listening to that music.

 

 

Slová nedokážu opísať, ako strašne moc mám rada Toma Forda, je mi tak sympatický, pretože keď si predstavím, že pracoval pre Gucci a Yves Saint Laurent, človek by očakával, že z neho bude nafúkanec, ale on je tak chytrý a rozvážny. V jeho dizajne cítim jednoduchosť a hlavne PERFEKCIU. Po tom, čo režíroval ten najkrajší film A Single Man
 si myslím, že je génius.

Words can explain, how much I love Tom Ford. He is so down-to-earth man , when I realise that once he used to be a CEO of 2 big brands  ( Gucci and Yves Saint Laurent) one would expect him to be a bit cocky, but nooo… he’s is the opposite, wise and bright. What is important, that he can fill his design with simplicity and the perfection. Finally, after  he had directed  the most beautiful movie A Single Man, I believe he’s a genius.