Alice in wonder.land

V dobe keď je Vogue ako štós reklamy a editoriálu tvoreného inzerciou, ma vie milo prekvapiť takýmto editoriálom k novému britskému muzikálu wonder.land. Milujem takýto obsah lebo je snový a kultúrne relevantný, tak ako samotný dej muzikálu. Ide o pozmenený klasický príbeh od Lewisa Carolla o Alici v krajine zázrakov, ktorý oslavuje už 150 rokov. Ibaže teraz je hrdinkou teenagerka Aly a jej krajinou zázrakov sa stáva online svet. Preto je príbeh prezentovaný pomocou moderného ponímania. Na pódiu sa striedajú herci a digitálna projekcia a skvelé kostýmy od dizajnérky Katriny Lindsay.Tie v tomto photoshoote od fotografov Merta & Marcusa skvele vynikajú.

Keď tak rozmýšlam nad touto témou, tak internet je istá krajina zázrakov a možno ešte divnejšia. Myslím, že je to vlastne kreatívny námet, ktorý rozpráva ako internet a sociálne siete menia našu generáciu. Máme šancu spoznať veľa nového v online svete, ale kedy povedať dosť aby sme nezabúdali na svet prítomný?
kendall-wonderland-december-7kendall-wonderland-december-2kendall-wonderland-december-8kendall-wonderland-december-5 (1)