Bang!

V poslednom čase narážam na lepšie a lepšie videá spojené s módou. Skvelé nápady na reklamy, ktoré niesú len také fádne videá robené doma v detskej izbe. Sú to vyspelé a sofistikované videá.

Recently, as I’ve been surfing through the Internet, I’ve found some very interesting videos connected to the fashion world. Those are not one of those short fashion movies done at home. They’re quite adultish and sophisticated. (haha)

 

1.[youtube_sc url=“https://www.youtube.com/watch?v=IG_qavXWfwY“]

Marc Jacobs odpovedá na otázky na niekoľké témy. O Juergenovi Tellerovi, o Victorii Beckham a cvičení, o fajčení.

Hovorí: ‘‘Fajčenie a spánok sú tie najlešie veci.‘‘

Tiež: ‘‘Bola to tá najhlúpejšia vec akú som kedy počul, poprvé nikdy som nebol tučný feťák, bol som chudý závislák…ale naštastie som sa s toho dostal.

Marc answers the questions by the Interview De mag. He is speaking about working out, drugs, smoking, work, Juergen Teller…

Marc: ‘‘ That was the stupidest thing I’ve ever heard. I wasn’t a  fat heroin addict. I was a skinny heroin addict, I got over that luckily. ‘‘

Marc:‘‘ Smoking and sleeping are the best things‘‘

2. [youtube_sc url=“https://www.youtube.com/watch?v=SSpUh6-DD10″]

Veľmi kreatívna reklama od Marca Jacobsa, konkrétne na jeho okuliare. Je to pre mnohých dosť obscénne, ale s tým sa u Marca už ráta. Jeho fotené kampane na parfumy dostávajú v mnohých štátoch stop.

A very creative ad. Once again it’s by Marc Jacobs. For many people it’s very provocative and obscene, but it kinda belongs to Marc. Let’s take his perfume ads, they are getting banned in not just a few states. Anyway, it’s quite catching.

3.[youtube_sc url=“http://www.youtube.com/watch?v=1tt_3fiKxe8&feature=player_embedded“]

Vega Zaishi Wang a jej módna prehliadka na škole Central Saint Martins v Londýne. Inšpirovala sa hlbokým morom a jeho príšerami. FInálna vrstva je zložená z elektrických panelov, čím vytvorila zauímavú animáciu,

Vega Zaishi Wang made her show as she is a upcoming graduate at the Central Saint Martins school. She was inspired by deep sea and sea creatures. With the electric panels she’s created a wonderful animation.

4. [youtube_sc url=“http://www.youtube.com/watch?v=D4IFK0iyJOk“]

Myslím, že toto je geniálne. Bimba y Lola je španielska značka asi s najlepším logom na svete. (greyhound) a s týmto video sa im to fakt podarilo, má to švih aj správne prevedenie. Pripomína mi to grafiku 60. rokov a tá doba mala v Amerike veľký švih!

I think that this is really genius. Bimba y Lola is a Spanish brand for youngsters and they have the best logo ever. This video is really  well- done, it strongly reminds me animation style from 50s- 60s.