Barcelona stories

Ešte stále som sa nepochválila, ako bolo v Barcelone, ktorú som navštívila pred mesiacom a pol. Pff…. Nedokážem týchto pár viet napísať bez toho, aby sa mi nepotili dlane, pretože jeden sen sa stal skutočnosťou. Počas mojej návševy bol v Barcelone Design Week, festival fotografie Ojo De Pez, a daľší festival La Virreina. (1000 bodov pre Barcelonu.)

Prišla som do Barcelony s tým, že na mňa čaká prekvapenie a ja som sa 2 dni potila od zvedavosti, čo to je… Bola to komentovaná prehliadka výstavy Martina Parra (môj miláčik, mo cuishle). Adrenalín v žilách mi menil krv na Coca Colu. Bol to highlight tohto roka. Toto je ten legendárny fotograf Magnumu, ktorý zbiera hodinky s Usáma Bin-Ládinom, alebo postery Spice Girls. Toto je fotograf, čo nechal spraviť svoj portrét v najhorších štúdiach sveta, aby to vydal ako knihu.  To je ten, čo dokumentoval ľudí ako, sa vybrali z jedného štátu do druhého, aby kúpili lacnejšie pivo. Martin nesklamal, je humorný a vie o čom rozpráva. Má môj hlboký obdiv :)

Trapasu som sa nevyhla, keď som si nechala od neho podpísať knihu a v polke hláskovania som sa pozabudla, ako to moje meno ďalej pokračuje. To je ten efekt legendy, ale čo to je jeden zlý moment, oproti podpisu Martina Parra, nie?

Samozrejme pripájam aj patričnú dokumentáciu celého výletu ;)

Martin Parr in OjodePez
Barcelona
zachodbw

TarragonaMon Amour
BCN
BCNBCNBarcelona