in their style: Marek & Mimi

Niekedy veci sú, tak ako mali byť. Keď sa dlho niečo nedarí, a potom príde to ráno, ktoré všetko zlé zmaže. Tak to bolo aj s našim photoshootom. Týždne zhánania jeden druhého. Nakoniec sa to však podarilo, nakoniec sme si všetci traja na seba našli čas, a prisahám, že slnko tak jasne ešte nesvietilo (a vietor tak silno nefúkal, oziabali nás naše labky)

Takže dámy a páni, toto je moj skvelý brat Marek, budúci Norman Foster architektúry a čerstvý tato jednej malej princezny. V rukách však drží svoju druhú princeznu, Mimi. Miminka sa styjlovala sama a Marekovi som zas vybrala veci ja.Na čo som dostala zmiešané komentáre. Ja ale názory kašlem, v móde treba byť progresívny, sú to ľudia z ulice, čo zakladajú trendy, nie návrhari. Takže sme nafotili ten famous London style. A hlavne, nebyť Mareka, tie šaty by nemali taký šmrnc. Tak sa potvrdilo pravidlo, že človek robí šaty, nie šaty robia človeka.

[spoiler title=“Click for the English version „]Do you know that feeling, when for a long time, you can’t pursue the things you want, and you are unhappy. And then one day comes and you understand that things are as they were meant to be? I am asking because that was my case, when, for a weeks I could not synchronize my schedule with Marek and Mimi. But in one sunny morning, we sat in a car, went to a local vineyard and shot it. I swear, sun was shinning so clearly, and wind was blowing so heavily, that we could hardly keep our hands warm. Despite all that, I am thankful. The results look awesome, partly thanks to my styling, but mostly thanks to Marek, who looked, too charming.(I have had very hard time picking the photos) He is a model to me. Both of them are models. [/spoiler]

P.S.: Max Richter Vám tou hudbou napovie, ako pekne v ten deň bolo. :)

 

Le Architectmimi/marekLe Architect
Le Architect
Le Architect
Le Architect
Le Architect
Le Architect
Walking up the Road