Iža and her beloved bike

Toto milé dievča na krásnom bicykli som stretla na našej Cyklopromenáde, sledovala som ju spoza chrbta celú jazdu. Mala som pocit, že svoj bicykel naozaj miluje a tak aj bolo. Povedala mi, že ten bicykel poskladali spolu s ocinom, a že ona maľovala sedanku (ktorej fotka sa stratila, ups! ) a on pomáhal s technickými vecami. Myslím, že bicykle zbližujú ľudí a ich prerábanie vytvára skvelú atmosféru.
Navyše, všimnite si tú krásnu kockovanú košeľu, ktorú má na sebe. Ako správny kockofil som ju videla už z diaľky. Neviem, čo ma viac očarilo, či Iža alebo jej bicykel. Hádam,ona aj on rovnako. Spread the love :)

I’ve met this lovely girl, nicknamed Iža, at our Cyklopromenáda (the annual ride through our city). I secretly watched her from the back, while we were cycling. I thought that she must love her bicycle, and that was the truth. She’s told me that her bike was a little project of her and her father. She painted the saddle and her father help her out with more technical things. The rule is officially confirmed, bicycles connect people :) Now, pay attention to her beautiful checked shirt. As I love checked patterns, I immediately spot her style from the distance.

The Bicycle Story
The Bicycle Story
The Bicycle Story
The Bicycle Story