Things that might interest you.

Výsledok môjho surfovania po internete. Prinášam pár skvelých vecí a linkov na stránky, o ktorých sa Vám ani nesnívalo. Dámy a páni, začíname. Pripútajte sa.

This is the result of my surfing on the Internet. I’m bringing a couple of really interesting links, you have never dreamed of. So ladies and gentlemen. Have your belts fastened. Here we go!

Envelop

– skvelá platforma pre začínajúcich dizajnérov.  Šikovní ľudia z  Belgicka, ktorí tlačia originálne návrhy na všetky rôzne veci od vankúšov po tašky. Originálnosť zaručená, nízka cena zaručená a poštovné zdarma. Ja teda musím niečo objednať.

– a great platform for beginning designers. Those are crafty people from Belgium, who print original designs on things like pillows or handbags. They are cheap, original and they offer free shipping worldwide. Yay!

 

 

Rifle Paper Co. –  som tak zamilovaná  do celého papierníctva Rifle Paper Co. Našla som tam hravé dizajny všetkého možného. Výsledok maľovania dvoch manželov v obývačke vaústil do úspešného papierníctva. A ja mám asi fakt slabosť na sketchbooky, zápisníky, diáre a všetkého okolo papiera.

– I am in love with this print.I have to have it. In love with the whole stationery Rifle Paper Co. I have found a lot of nice and friendly designs and everything is hand painted.  Actually, I must confess, I am addicted to stationery things like sketchbooks, notepads, journals…

 

Sueco – pre šikovné ruky je tu nemecká firma Sueco. Vy si vyberiete tašku. Oni vám ju pošlú v krásnej drevenej krabičke. Vy zapojíte svoju šikovnosť, svoje ruky a svoj kúsok štastia a voilá – kožená taška na svete!

– Something for a pair of crafty hands. The German company called Sueco. It works like this: You pick a bag. Buy it. They send it to you in a nice wooden box. You participate in making it. You pray for a bit of luck and voilá – there’s  a new bag in this world for you.

 

https://i1.wp.com/www.eigenwerk-magazin.de/wordpress/wp-content/uploads/2013/05/sueco01.jpg?w=858