Winter Urban Market

Urban Market za nami,už len tešiť sa na další.Akcia plná móda,handmade výrobkov,hudby,koláčov a dobrej nálady. Najradšej na týchto akciách mám rada, že stretnete plno zaujímavých a milých  ľudí. Všetci pod jednou strechou, idúci s tým istým zámerom.Pripadá mi to,že sme v tom momente akoby na jednej vlne.Hmm,ale donútil ma tiež rozmýšlať nad tým,že ak je tam 1000 ľudí oblečených v urban veciach a jeden mainstreamovo, vynikne ten čo je oblečený mainstreamovo.Škoda len,že potom zaniká ta krása toho jednotlivca a zrazu z kopy jednotlivcov-je dav.Ale inak bolo vynikajúco, no teda až na to príšerné horko na markete, chlapci  a dievčatá to by som nabudúce vyriešila. A to vstupné by som tiež trochu zredukovala,market by nemal byť platený.Mám zaplatiť za to,že si chcem niečo kúpiť? (nonsens)

Hlavné je,že som sa spoznala s jednou módno návrhárkou-Petrou Poórovou.Páčia sa mi jej designy hlavne ten twídový kabát a lá Coco je moc fajn.A zvoliť si mašličku,ako vzor?Hovorím to stále, kto  by sa mohol hnevať na niečo také nevinné-ako mašličku?!

So it’s over another Urban Market,it’s time to look for next. This is the event full of fashion,joy,handmade stuff,music,cakes and good mood.What I like the most about this events,that you meet plenty of interesting people under one roof.Then I Ifeel like all people there are connected.Anyway,it forces me to think about the way you dress.If there’s 1000 people dressed in urban outfit and one in mainstream outifit,people mention the one who’s dressed mainstream. It’s pity,because after that there’s no individual, only the crowd.And you know,it takes to step out of crowd to be heard. Anyway, despite of this,it was great.The only proplem boys and girls, was heating. There’s so hot. I recommend solve this until next time.Also, I’d reduce entrance fee,market shouldn’t be paid.Should I pay entrance,if I only want to buy something?!(for me it’s nonsense)

Important is the fact that I met with one fashion designer,her name is Petra Poorova.I like her designs,espacialla her tweed coat a lá Coco Channnel.I think that choose ribbon for the pattern is good idea.Who could be ever mad at ribbon,it is so innocent.
WUM
WUM
WUM
WUM
WUM
WUM
WUM
WUM
WUM
WUM
WUM
WUM
WUM
WUM
WUM
WUM
WUM
WUM
WUM
WUM
WUM
WUM
WUM
WUM
WUM
WUM
WUM
WUM
WUM
WUM
WUM
WUM
WUM
WUM
WUM
WUM
WUM
WUM
WUM
WUM
WUM
IMG_2173.jpg_effected
IMG_2171.JPG_effected
IMG_2169.JPG_effected
IMG_2158.JPG_effected
IMG_2156.JPG_effected
IMG_2154.JPG_effected
IMG_2122.JPG_effected
IMG_2121.JPG_effected